П'ятниця, 22.11.2024
м. ПУСТОМИТИ

Форма для входу
Меню
Наша кнопка
Пустомити
Опитування
Де на вашу думку найкраще можна відпочити в Пустомитах?
Всього відповідей: 413
Головна » 2008 » Травень » 27
Новий фільм Стівена Спілберга про пригоди археолога-шпигуна Індіани Джонса перевершив очікування навіть його творців. За вихідні 23-25 травня картина "Індіана Джонс і королівство кришталевого черепа", з 65-річним Гаррісоном Фордом у головній ролі, зібрала 101 мільйон доларів і стала абсолютним лідером американського кінопрокату.

Всього з моменту прем'єри, 22 травня, фільм заробив більше 126 мільйонів доларів, повідомляє Film.ru. Сьогодні (у США вихідний - День пам'яті), прокатники розраховують зібрати ще 25 мільйонів доларів. Втім, в порівнянні з минулим роком, Голлівуд втрачає позиції: в кінці травня 2007-го третя частина "Піратів Карибського моря" за п'ять днів заробила 153 мільйони доларів.

Наразі другу строчку в списку касових лідерів США посідає друга частина "Хронік Нарнії" - "Принц Каспіан", який за уїк-енд заробив 25 мільйонів доларів, а за весь двотижневий час прокату - 91,1 мільйона.

Замикає трійку лідерів "Залізна людина". Загальні збори цього фільму за чотири тижні в північноамериканському прокаті - 252,3 мільйона доларів. А за минулий уїк-енд в США і Канаді він заробив 20,1 мільйона доларів.

На четвертому місці картина "Одного разу у Вегасі" з чарівною Кемерон Діаз, що зібрала 54 мільйони за три тижні. На п'ятому - новий фільм братів Вачовськи з бюджетом в 120 мільйонів "Спіді-гонщик". Щоправда, за три тижні "Спіді" зібрав лише 36 мільйонів доларів.

Нагадаємо, довгоочікувана прем'єра нових пригод Індіани Джонса відбулася 18 травня, в рамках Канського кінофестивалю.

Творці фільму підібрали блискучий акторський склад на чолі з неповторним Гаррісоном Фордом. У картині також знімалися владарка премій "Оскар", "Золотий глобус", BAFTA та інших престижних нагород Кейт Бланшетт ("Володар кілець 1-3", "Золоте століття"), володар премії BAFTA Рей Уїнстон ("Відступники", "Беовульф"), Шайя ЛяБуф ("Трансформери", "Параноя") та інші.

Зйомки картини тривали лише 79 днів, що набагато менше, ніж робота над будь-яким великим фільмом.

"Індіана Джонс і королівство кришталевого черепа" також знаходиться серед лідерів прокату у Великобританії, Франції, Германії, Іспанії, Кореї, Австралії, Росії, Італії, Бразилії та інших країнах


Категорія: Відпочинок та розваги | Переглядів: 1009 | Додав: beowulf | Дата: 27.05.2008 | Коментарі (0)

На виставці високих технологій CHITEC 2008 китайська компанія Beijing Tianyu Communication Equipment презентувала восьмимегапіксельний камерофон K-Touch C280.
Телефон виконаний у форм-факторі моноблок. Він має об'єктив із триразовим оптичним зумом, а також процесор Canon DIGIC III, що відповідає за обробку зображень.

Світлочутливість вбудованої в K-Touch C280 камери складає 1600 одиниць ISO. На даний момент вартість апарата і те, чи буде він продаватися за межами Китаю невідомо.

Зазначимо, що в даний час максимальна роздільна здатність камери телефонів, які випускаються серійно, складає п'ять мегапікселів.



Категорія: Технології | Переглядів: 1056 | Додав: beowulf | Дата: 27.05.2008 | Коментарі (0)

Американські біологи виявили білок, який не дає новим частинкам вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ) вийти із зараженої клітини, блокуючи у такий спосіб розмноження вірусу.
Автори дослідження, опублікованого в журналі Nature Medicine, вважають, що їх відкриття допоможе створити нові способи боротьби з ВІЛ.

Вірус імунодефіциту людини, що викликає СНІД, як і інші віруси, є внутріклітинним паразитом і не може розмножуватися без участі живих клітин. Віруси різними способами "обманюють" системи клітини, примушуючи їх виробляти вірусні білки замість власних.

Заражена клітина працює як своєрідна фабрика з виробництва вірусних частинок - віріонів, які на кінцевій стадії розвитку повинні вийти назовні через мембрану зараженої клітини.

Вченим раніше було відомо, що більшість людських клітин містять чинник, регулюючий вихід вірусних частинок, але і досі цей чинник не був ідентифікований.

Біологи з медичних шкіл Університету Еморі (штат Джорджія), Університету Вандербілта і клініки Майо встановили, що частинки ВІЛ "замикає" у клітинах білок CAML (calcium-modulating cyclophilin ligand).

Цей білок працює на останній стадії життєвого циклу вірусу, утримуючи віріони у мембрані клітини. Проте ВІЛ виробив і засіб оборони проти CAML - вірусний білок Vpu. Якщо Vpu відсутній, частинки вірусу не можуть відокремитися від мембрани.

Коли дослідники у лабораторії "видалили" з людських клітин білок CAML, вони виявили, що Vpu більше не потрібний для виходу частинок вірусу з клітини. Коли вчені ввели CAML у клітини, які в звичайних умовах не перешкоджають виходу частинок ВІЛ, віріони залишилися на поверхні клітини.

"Це дослідження дуже важливе, оскільки показує, що CAML - це природжений механізм оборони від ВІЛ", - зазначає один з авторів, професор Пол Спірмен з Університету Еморі.

Його слова цитуються в повідомленні університету.

"Ми продовжимо досліджувати механізм, який використовує білок Vpu для протидії CAML, і уточнювати, як саме CAML утримує частинки вірусу на клітинній мембрані. Ми сподіваємося, що це дасть нам нові способи лікування", - говорить він.



Категорія: Здоров'я та краса | Переглядів: 1181 | Додав: beowulf | Дата: 27.05.2008 | Коментарі (0)

Пошук
Чат
Друзі сайту
kolomyya.eu.org Новини західної України Великий Любінь
Реклама на сайті
Цікаві Факти про все на світі
Created by Skip © thebestvova@gmail.com