Вівторок, 27.10.2020
м. ПУСТОМИТИ

Форма для входу
Меню
Наша кнопка
Пустомити
Опитування
Ваша оцінка щодо сайту?
Всього відповідей: 171
                                                               Сучасний герб 
Затверджений 23 березня 2004р. сесією районної ради. На лазуровому полі золота голова лева у фас, під нею срібна підкова вухами вгору, на яку накладено золотий ключ, борідкою вниз. Щитотримачі: золотий лев з ключем та срібний грифон із золотим дзвоном. Щит обрамований декоративним картушем i увiнчаний золотою територіальною короною. Під щитом йде лазурова стрічка з золотим написом "Пустомитівський район". Автор - А.Ґречило.
Голова лева вказує, що Пустомитівщина прилягає до Львова, підкова передає характер розташування земель району навколо обласного центру, а ключ підсилює це значення (він також є історичним символом Щирця). Дзвони уособлюють Звенигородське князівство. Щитотримач лев засвідчує приналежність району до Львівщини, а грифон підкреслює історичні традиції з княжих часів. "ЗНАК" N48 (2009р.)

 
                                           
                                         Прапор
Прямокутне синє полотнище зі співвідношенням ширини до довжини 2:3, у центрі - жовта голова лева у фас, під нею - жовтий ключ, обабіч у верхніх кутах - по жовтому дзвону.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Герб міста Пустомити (Львівська область) У зеленому полі срібна піч для випалювання вапна, над нею — три золоті кружечки — геральдичні монети, що також символізують об’єднання трьох населених пунктів: Пустомити, Лісневичі, Глинна.
Пошук
Чат
Друзі сайту
kolomyya.eu.org Новини західної України Великий Любінь
Реклама на сайті
Цікаві Факти про все на світі
Created by Skip © thebestvova@gmail.com