Всього відповідей: 87
Головна » 2008 » Квітень » 13 » Третя поспіль поразка ФК Пустомити.
20:21
Третя поспіль поразка ФК Пустомити.

Команда ФК «ПУСТОМИТИ» шокує поразками. У 3-му турі пустомитівська команда зустрічалась з лідером чемпіонату
Галичиною і нажаль знову не змогла уникнути поразки.
ФК «ПУСТОМИТИ» поступилася ФК «ГАЛИЧИНА» 0:1

Перший тайм. На початку гри ФК Пустомити дещо поступалися по грі суперникам, але за 15хвилин гри зуміли мобілізуватися . Гра проходила майже на рівні ,команди обмінювалися ударами по воротах. Але забити нікому не вдалося. На перерву команди пішли з рахунком 0:0.

Другий тайм. Розпочався за гострої боротьби двох команд. Пустомитівчани мали кілька шансів вийти вперед, але голкіпер ФК «ГАЛИЧИНА» залишив свої ворота сухими. На 21 хвилині львів”яни забили перший гол відправивши головою м’яч у ворота. Після цього команда мала ще кілька шансів, але захисники Пустомит не давали можливості пробивати. Як наслідок чергова поразка,що примушує серйозно
задуматись тренерам команди,а вболівальникам залишається лише надіятись,що внаступних турах все складеться краще.