Автори "Книги рекордів Гіннеса", схоже, усвідомили всю глобальність такої штуки, як комп'ютерні ігри, і вирішили випустити спеціальне видання своєї книги, присвячене цьому явищу. Книга отримає назву The Guinness World Records – Videogame Edition 2008. На сторінках цієї книги можна буде ознайомитися з рецензіями на двадцятку найважливіших ігор року і дізнатися які рекорди були встановлені різними геймерами з різних країн, повідомляє Лента.
Раніше комп'ютерні ігри були представлені в "Книзі рекордів Гіннеса" лише окремим розділом. "Ми додали в книгу рекорди, що стосуються відеоігор, кілька років тому, і цей розділ став одним з найпопулярніших у постійних читачів. Отже присвятити цій темі самостійне щорічне видання – крок цілком розумний", – заявив Крейг Глендей, один з редакторів Гіннеса.
Яким же чином були представлені ігри і ігромани в знаменитій Книзі? Так, у 2006 році Лара Крофт удостоїлася титулу "найвідоміша героїня відеоігор" і потрапила в Книгу рекордів Гіннеса. Очікується вихід у світ чергової гри – Tomb Raider Anniversary з її участю. Згідно зі зведенням рекордів, у Німеччині діють найсуворіші правила для творців комп'ютерних ігор. Наприклад, персонажі, яких по ходу гри вбивають кого-небудь, зобов'язані мати "максимально огидний і таку, що відрізняється від людської зовнішність". Згідно з цими правилам, кров жертв в іграх має бути тільки зеленого кольору.
Пам'ятаєте стародавню гру під назвою "Супербрати Маріо"? Ця дуже відома серія комп'ютерних ігор фірми Nintendo, зроблена на початку 80-х за однойменними коміксами, у 2003 році потрапила в Книгу рекордів Гіннеса, як найпопулярніша комп'ютерна гра. За 20 років було продано більше 40 млн копій і з'явилося декілька різних версій. Рівно через 10 років після винаходу цієї комп'ютерної "стрілялки" було знято фільм "Супербрати Маріо", який став найпершим фільмом, знятим за компьтерною грою.
Перша гра з серії Command & Conquer з'явилася в 1995 році. За 10 років існування Command & Conquer придбала мільйони фанатів по всьому світу і була внесена до книги рекордів Гіннеса – цього разу як стратегічний серіал, що найбільше продається.
Природно, в Книгу рекордів потрапляють не тільки розробники і творці ігор. Але і самі геймери. Так, пройти комп'ютерну гру Halo-2 на високому рівні складності – під силу одиницям. Ймовірно, саме тому авторитетна комісія, що складала список рекордів 2007 р. узяла і додала туди подвиг Коді Міллера, якому вдалося пройти знаменитий шутер на максимальному рівні складності всього за три з половиною години (при цьому його персонаж жодного разу не загинув).