Опитування
Ваша оцінка щодо сайту?
Всього відповідей: 171
Головна » 2008 » Серпень » 25

24 серпня в День Незалежності України ФК Пустомити приймали в на своєму полі лідера чемпіонату ФК Галичина і дали йому справжній бій вартий перемоги.Трибуни стадіону були практично заповненими і я думаю,що жоден глядач не розчарувався в побаченому.

Отож гра розпочалась з доволі конструктивних дій пустомитівчан в ценрі поля,що практично одразу принесло свої дивіденти-почали виникати гострі моменти біля воріт гостей.І одна  з таких атак закінчилась виходом сам на сам і голом 1-0.Цей гол надав нашій команді впевненості і вона продовжувала атакувати і на 25 хв гри красень гол в девятку воріт суперників робив рахунок більш ніж приємним 2-0.В першому таймі обидві команди могли змінити рахунок,але безрезультатно.

Другий тай розпочався за рівної гри,але потім ФК Галичина перехопила ініціативу,а Пустомити діяли на контрвипадах,доречі досить гострих і небезпечних,однак Галичина змогла скоротити розрив в рахунку після прострілу в штрафний майданчик ФК Пустомит 2-1.Проте цей гол не дуже вплинув нап малюнок гри і тільки прикрий 11-метровий удар на останніх хвилинах матчу не дозволив нашій команді втримати перемогу.2-2

Попри тільки нічийний результат ,хочу подякувати команді за добру гру і побажати подальших перемог.

Категорія: Місцеві новини | Переглядів: 1064 | Додав: beowulf | Дата: 25.08.2008 | Коментарі (2)