Опитування
Де на вашу думку найкраще можна відпочити в Пустомитах?
Всього відповідей: 412
Головна » 2008 » Квітень » 06
Сьогодні у рамках другого туру Чемпіонату Львівської області ФК Пустомити зустрічалися з ФК Рава- Руська. Стартували в чемпіонаті команди по різному – Пустомити свій матч програли, а от наші гості навпаки впевнено виграли, тож не дивно, що Пустомити будували свою гру від захисту. Спочатку в матчі точилася доволі рівна боротьба і обмінявшись кількома небезпечними випадами команди пішли на перерву за рівного рахунку. Другий тайм розпочався для нашої команди доволі невдало, в діях футболістів відчувалася нервозність, чим практично одразу скористалися суперники, відкривши рахунок на початку другого тайму. ФК Пустомити кинулись відіграватись, проте в їхніх діях не було злагодженості і пропустивши одну з контратак вони дозволили, щоб м’яч ще раз перетнув лінію воріт. Потім в складі ФК Пустомити відбулись ряд вдалих замін, що посилили гру команди і наприкінці матчу після флангового навісу нашій команді вдалось відквитати один м’яч. Проте зробити щось більше просто не вистарчило часу і сил і Рава-Руська довела матч до логічного завершення 1-2.Будемо сподіватись що на наступний матч команда збереться і зможе показати гідну гру, а головне позитивний результат.
Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Місцеві новини | Переглядів: 1139 | Додав: beowulf | Дата: 06.04.2008 | Коментарі (1)

15 «Галич-Львів» Львів 28 1 3 24 6-99 6
Категорія: Місцеві новини | Переглядів: 1006 | Додав: Vova | Дата: 06.04.2008 | Коментарі (0)