"Карпати": Мартищук, Лащенков, Іщенко (к), Федорів, Пшеничних, Годвін, Кобін, Кірильчик, Ощипко (Женюх, 82), Кожанов (Кополовець, 76), Фещук (Зеньов, 64).

Запасні: Налєпа, Петрівський, Еду, Голодюк.

"Зоря": Комарицький, Ховбоша, Половков, Гаврюшов, Савин, Воробей, Бабай (Бунєвчевіч, 46), Шмаков, Конюшенко (к) (Целих 46, Бровкін 56), Нвога, Антонов.

Запасні: Тлумак, Голопьоров, Шевчук, Петковіч.

Голи: Фещук (4, 8), Кірильчик (26)

Попередження: Шмаков 52, Половков 54, Антонов 74, Бровкін 89 - Іщенко 70, Кірильчик 90+3.

Вилучення: Шмаков 90+2.

«Карпати» розтрощили луганську «Зорю» - 3:0

Яскраву гру львів’ян, мабуть, не варто ділити на два тайми, хоч результат було зроблено у перші 25 хвилин. Протягом усього матчу команда діяла мобільно і постійно знаходила слабинки луганського захисту. Видовище зіпсував хіба вчинок екс-карпатівця Євгена Шмакова, який на останній хвилині грубо в’їхав у Кополовця. Друга жовта, червона, свист трибун…

Взагалі ж трибуни здебільшого не свистіли, а вітали своїх улюбленців. Вже на 4-й хвилині фани аплодували Максиму Фещуку, який замкнув флангову передачу Сергія Пшеничних. А за чотири хвилини Максим відгукнувся вже на передачу з правого флангу від Дениса Кожанова (оборонці «Зорі» подумали, що він перебував в офсайді і прогавили його випад). Хавбек, який заміняв дискваліфікованого Худоб’яка, видав красиву передачу на Фещука – і 2:0!

«Зо ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1
Категорія: Спорт | Переглядів: 1069 | Додав: beowulf | Дата: 29.03.2008 | Коментарі (2)